Підозрюваний раніше був судимий за вбивство, але в тюрмі записався в армію і поїхав воювати в Україну.

Росіянин після повернення додому з війни в Україні скоїв подвійне вбивство. Одна жертв - літня родичка, переможниця конкурсу Найкращий учитель Росії. Про це повідомляє Telegram-канал Говорить НеМосква в четвер, 29 лютого.

Інцидент трапився ще 24 лютого. За даними слідства, 35-річний чоловік проломив голову 34-річному товаришу по чарці ломом, потім вирушив до своєї 64-річної родички і зарубав її сокирою через "старі образи", а потім підпалив житло.

Місцеве видання Sakhaday пише, що підозрюваний раніше був судимий за вбивство, а в 2023 році "вирушив на службу, і потім повернувся в рідне село Кутана".

За інформацією Telegram-каналу, підозрюваного звати Віктор Саввінов. Він тезко підозрюваного в подвійному вбивстві (імовірно, це одна і та сама людина) був неодноразово судимий. Зокрема, у 2020 році Вілюйський райсуд Якутії визнав його винним у вбивстві жінки.

Під час ув'язнення Саввінов завербувався в армію. Після служби він повернувся до рідного села Кутана, але батько не пустив його до хати, тоді чоловік став жити за дев'ять кілометрів від села. Відомо, що він ходив селом і скаржився на відсутність "належної поваги".

Росіянин ходив по сусідам і, зокрема, прийшов до своє родички, але та його не пустила і зателефонувала голові поселення. Останній надіслав дільничного, який не став заарештовувати дебошира, а просто відвіз подалі від родички та вклав спати.

"Наступного дня чоловік убив спочатку товариша по чарці, а потім пішов мститися літній невістці за те, що вона "здала" його поліції", - зазначає Говорит НеМосква.