Румунське міноборони припускає, що уламки могли впасти на території країни три дні тому під час атаки росіян на Ізмаїл.

Частини російського безпілотника впали на румунську територію, під час обстрілу Росією українського порту на річці Дунай на кордоні України та Румунії. Про це заявив міністр оборони Румунії Ангел Тілвар, повідомляє CNN в середу, 6 вересня.

Раніше міноборони Румунії заперечувало цю інформацію.

"Ми обстежили дуже велику територію, у тому числі й ту, про яку точилися дискусії в публічному просторі, і я підтверджую, що на цій території були знайдені фрагменти, які можуть бути від дрона", - розповів румунський чиновник.

Крім того, Бухарест вирішив вжити додаткових заходів для захисту повітряного простору після того, як у країні знайшли уламки російських дронів. Про це в середу заявив представник міністерства оборони Румунії Костянтин Спину в коментарі виданню Digi24.

Він нагадав, що у прикордонній зоні Румунії знайшли фрагменти, які можуть бути уламками дронів. Наразі фахівці розпочинають лабораторні дослідження, щоб з точністю встановити походження цих фрагментів.

За словами Спину, уламки могли впасти на території країни три дні тому під час атаки росіян на Ізмаїл або ще раніше.

"Вживаються і будуть вживатися всі процедурні кроки, яких вимагає ситуація. Визначено конкретні заходи для посилення технічних можливостей, моніторингу ситуації поблизу портової інфраструктури України, ми вжили додаткових заходів для безпеки нашого повітряного простору", - резюмував він.