Указ дозволяє російським компаніям і приватним особам звертатися в російські суди з вимогою визнавати необґрунтованим вилучення майна за рішенням судів або державних органів у США.

Російський диктатор володимир путін дозволив конфісковувати майно США, американських громадян, резидентів, компаній, які працюють переважно на американському ринку, і компаній, які їм належать, для виплати компенсацій за конфісковані активи РФ. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на путінський указ.

"Указ дозволяє російським компаніям і приватним особам звертатися в російські суди з вимогою визнавати необґрунтованим вилучення майна за рішенням судів або державних органів у США", - йдеться в публікації.

Зазначється, що в разі, якщо російський суд визнав конфіскацію необґрунтованою, спеціальна урядова комісія має запропонувати для компенсації знайдені на території Росії активи, пов'язані зі США.

Повідомляється, що указ путіна дозволяє накладати арешти на нерухомість, цінні папери, частки в російських компаніях, майнові права, які належать США або американським резидентам і громадянам, на території Росії.