Конфлікт між принцами стався у 2019 році в Ноттінгемському котеджі, де на той час мешкали Гаррі та Меган.

Принц Гаррі у своїй автобіографічній книзі Запасний розповів про сутичку зі своїм братом Вільямом, який накинувся на нього з кулаками, під час розмови про Меган Маркл. Про це повідомляє видання The Guardian.

Описуючи цей інцидент, герцог Сассекський заявив, що старший брат у ході одного з візитів у 2019 році вирішив обговорити натягнуті стосунки та скандали з королівською родиною у пресі. Після чого принц Уельський назвав Меган грубою, різкою та проблемною.

У відповідь на образу молодший брат звинуватив Вільяма у відсутності підтримки, після чого останній накинувся на нього.

Він поставив склянку води, назвав мене іншим ім'ям, а потім напав на мене. Він схопив мене за комір, порвав ланцюжок на шиї і штовхнув на підлогу. Я впав на собачу миску, яка тріснула під моєю спиною, і шматочки пластику врізалися в тіло. "Я пролежав там деякий час, приголомшений, потім встав і сказав йому, щоб він забирався", - сказав він.

Зазначається, що інцидент всіляко намагалися приховати від Меган Маркл, втім, вона все ж таки побачила садна і синці на спині чоловіка. Принцові Гаррі довелося розповісти про напад, після чого стосунки між його дружиною та старшим братом повністю зіпсувалися.