Наразі кількість "миротворців" у зоні безпеки не перевищує 450. При цьому штат, встановлений документами Об'єднаної контрольної комісії, має 3100 осіб.

Невизнане Придністров'я попросило Росію збільшити кількість так званих "миротворців" через нібито погіршення ризиків безпеки. Про сказав так званий голова представництва Придністров'я у Москві Леонід Манаков в інтерв'ю для РІА Новості, оприлюдненому у понеділок, 8 травня.

За його словами, наразі кількість "миротворців" у зоні безпеки не перевищує 450. При цьому штат, встановлений документами Об'єднаної контрольної комісії, має 3100 осіб.

Манаков повідомив, що Придністров'я вже не раз просило про збільшення чисельності російських "миротворців", у тому числі за рахунок набору військових із числа росіян, які постійно проживають у Придністров'ї.

"Тому така опція є, і вона виправдана з погляду погіршення ризиків безпеки, зокрема терористичної загрози, і при цьому юридично обґрунтована документами, ухваленими в рамках діяльності ОКК", – заявив він.