Педро Санчес заявив, що йому потрібен час до наступного понеділка, щоб вирішити що робити далі після корупційного скандалу з дружиною.

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес заявив, що на кілька днів відмовляється від виконання своїх обов’язків.Про це він повідомив у своєму відкритому листі, передає у середу, 24 квітня, Reuters.

"Мені необхідно зробити паузу й подумати. Мені терміново потрібна відповідь на запитання, <...> чи варто мені очолювати уряд, чи відмовитися від цієї честі", - написав Санчес.

Він пообіцяв у понеділок публічно оголосити про своє рішення.

Зазначається, що цю заяву Санчес зробив у той же день, коли іспанський суд розпочав попереднє розслідування щодо можливого вчинення його дружиною Бегоною Гомес корупційних дій.

"Суд, який веде розслідування, не надав його деталей, оскільки справа - не публічна й попередня. Зазначається лише, що суд розглядає скаргу антикорупційної організації Чисті руки, лідер якої пов’язаний із праворадикалами", - стверджує Reuters.

На переконання цієї організації, дружина прем’єр-міністра нібито використала свій вплив, аби отримати спонсорів для університетської програми, яку вона веде.

"За словами Санчеса, серйозність отриманих ним та дружиною звинувачень, вимагає зваженої реакції", - резюмує агентство.