Спеціальний представник уряду Китайської Народної Республіки Лі Хуей зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським під час європейського турне, спрямованого на досягнення миру. Про це повідомляє МЗС Китаю на офіційному сайті, пише УНН.

"Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Лі Хуеєм, Лі зустрівся з керівником офісу президента України Єрмаком, міністром закордонних справ Кулебою та керівниками відомств, таких як міністерства інфраструктури, енергетики та оборони", - повідомляє МЗС Китаю.

Як вказано, Лі Хуей пояснив позицію Китаю щодо "політичного вирішення української кризи", зазначивши, що висунуті главою Китаю Сі Цзіньпіном «чотири повинні», «чотири спільні блага» і «три точки мислення» є основними принципами "політичного вирішення". "Панацеї для вирішення кризи немає, всі сторони повинні почати з себе, накопичити взаємну довіру, створити умови для припинення війни і мирних переговорів", - зазначається у заяві МЗС Китаю.

Нагадаємо

Голова МЗС Дмитро Кулеба під час зустрічі з посланцем Китаю наголочив, що Україна не сприймає жодних мирних ініціатив, які б передбачали втрату її територій або заморожування конфлікту.