У центрі уваги диверсантів були транспортні шляхи, які використовують для перевезення військових вантажів.


У німецькій Баварії затримали двох агентів, що працювали на спецслужби Росії та мали намір влаштувати диверсії на об’єктах військової інфраструктури, щоб підірвати військову підтримку України. Про це пише Spiegel.


Поліція затримала підозрюваних у Байройті. Суд вже заарештував їх. Головний обвинувачений - 39-річний Дітер С. російсько-німецького походження з Баварії, який між 2014 і 2016 роками належав до бойовиків так званої "ДНР".

 

Чоловік з жовтня 2023 року спілкувався з контактними особами із російських спецслужб щодо диверсійних операцій у Німеччині. Він погодився здійснити підпали та підриви військової інфраструктури та заводів, а також промислових об’єктів.

 

У центрі уваги були, зокрема, транспортні шляхи, які використовують для перевезення вантажів військового призначення. Метою запланованих атак було підірвати німецьку підтримку України.

 

Спільником Дітера С. був 37-річний Александер Й., теж російсько-німецького походження, якого федеральна прокуратура звинувачує у тому, що він є агентом російської розвідки. 

 

За даними Spiegel, один з об'єктів, за якими шпигували затримані, розташований у Графенвері в Баварії. Там є військовий полігон, де армія США тренує українських військових, наприклад, на основних бойових танках Abrams.