Ллойд Остін закликав Іран негайно припинити будь-які подальші напади, у тому числі з боку його маріонеткових сил.

Американські військові перехопили десятки ракет і безпілотників, які атакували Ізраїль з Ірану, Іраку, Сирії та Ємену. Про це сказав глава Пентагону Ллойд Остін, повідомило відомство у неділю, 13 квітня.

"За вказівкою президента Байдена збройні сили США на Близькому Сході 13 квітня перехопили десятки ракет і БПЛА, які летіли до Ізраїлю з Ірану, Іраку, Сирії та Ємену. Наші сили, як і раніше, готові захищати американські війська та партнерів у регіоні, надавати подальшу допомогу з оборони Ізраїлю та зміцнювати регіональну стабільність", – заявив він.

Глава Пентагону також зазначив, що США "закликають Іран негайно припинити будь-які подальші напади, у тому числі з боку його маріонеткових сил, та знизити напруженість".

"Ми не прагнемо конфлікту з Іраном, але ми без вагань будемо діяти, щоб захистити наші сили та підтримати оборону Ізраїлю", – сказав міністр.

Також повідомляється, що Остін двічі провів переговори з міністром оборони Ізраїлю Йоавом Галлантом, "щоб підтвердити непохитну підтримку США у питанні оборони Ізраїлю у світлі безпрецедентної атаки Ірану".