Глава Кремля Влодимир Путін половину вступного слова приділив мирним переговорам з Україною, зазначив Олександр Лукашенко.

Зараз начебто "дуже вдалий момент" для початку мирних переговорів щодо України. Про це сказав формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко у коментарі російським пропагандистам в п’ятницю, 12 квітня.

"Президент Росії вчора половину вступного слова приділив мирним переговорам. З точки зору дипломатичної, ви ж розумієте, до чого це. Мені здається, сьогодні момент для українців та Заходу сісти за стіл переговорів та остаточно домовитися", – заявив Лукашенко.

Він заявив, що є документ, які начебто "парафовані і російською, і українською стороною".

"Давайте повернемося до цих документів і від цього танцюватимемо. Або зупинимося на тих принципах, які закладені в документах", – сказав Лукашенко і підкреслив, що зараз "дуже гарний момент для України та кураторів українців прийняти рішення".

За версією Олександра Лукашенка, у травні начебто "закінчується термін повноважень" у президента України Володимира Зеленського

"Може виникнути ситуація, коли той же Путін скаже, хлопці, а з ким підписувати договір. Повноваження у президента України закінчилися", – сказав Лукашенко.