Це інтерв'ю володимира путіна "читатимуть і аналізуватимуть не один день", сподівається Дмитро Пєсков.

Інтерв’ю президента РФ володимира путіна американському журналісту Такеру Карлсону ще до його публікації викликало резонанс, який "іноді зашкалює". Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков на брифінгу у четвер, 8 лютого.

"Сама собою персона Карлсона і його приїзд до Росії, інтерв'ю з путіним – події, які викликали особливий резонанс не тільки в Америці, а й у нас в країні. Резонанс іноді зашкалює", – заявив він.

За словами Пєскова, це інтерв'ю путіна "читатимуть і аналізуватимуть не один день".

"Будь-яке інтерв'ю глави держави – дуже важлива подія, особливо інтерв'ю закордонним представникам... Для нас важливо, щоб якнайбільше людей у світі ознайомилися зі світоглядом та точкою зору глави російської держави", – зазначив представник Кремля.

Пєсков повідомив журналістам, що інтерв'ю путіна вийде на сайті президента РФ у п'ятницю вранці після його опублікування на ресурсах Карлсона – буде опубліковано як відеоверсію інтерв'ю, так і його розшифрування російською та англійською мовами.

Також речник Кремля висловив думку, що Такер Карлсон не потребує захисту Росії.

"Чи потребує Карлсон наш захист? Я не думаю. Я думаю, що він може постояти за себе. Крім не зовсім адекватних голосів із США там звучать і адекватні голоси", – сказав Пєсков.