Велика кількість переглядів інтерв'ю у соцмережах "зовсім не означає" підтримку, визнав Дмитро Пєсков.

Інтерв'ю президента РФ володимира путіна американському журналісту Такеру Карлсону – це гарна нагода для російського лідера бути почутим на Заході, бо там "найбільші ЗМІ контролюються англосаксами". Про це сказав речник Кремля Дмитро Пєсков у суботу, 10 лютого.

Коментуючи те, що за першу добу це інтерв'ю набрало більше 100 млн переглядів лише в Twitter, представник Кремля зазначив, що це "зовсім не означає" підтримку.

"І не можна очікувати, що наша точка зору знаходитиме підтримку. Нам головне, щоб наш президент був почутий. А якщо він буде почутий, значить, більше людей замисляться про те, правий він чи ні. Хоча б думатимуть", – сказав Пєсков.

Він вважає, що Росіє дуже складно протистояти США "у пропагандистському плані".

"Бо англосакси так чи інакше володіють усіма найбільшими мовниками, всіма найбільшими газетами і так далі. І ось на цьому тлі головне – дати можливість людям ознайомитися з нашим світоглядом. І в цьому плані це дуже хороша можливість", – наголосив Пєсков.

При цьому речник Кремля визнав, що влада США і так чудово знає "усі основні посили путіна", але з їхнього боку поки що немає ні бажання, ні політичної волі до переговорів з Росією. Тому у цьому плані інтерв'ю Путіна для Карлсона нічим не допоможе.