Джон Кірбі стане помічником президента і радником Білого дому з питань національної безпеки.

Головний речник Білого дому з питань національної безпеки Джон Кірбі отримав нову посаду. Він стане помічником президента і радником Білого дому з питань національної безпеки, повідомляє Reuters.

Зазначається, що Кірбі, який раніше обіймав посади речника Пентагону і Державного департаменту, отримає новий титул - радник Білого дому з питань національної безпеки.

За словами анонімного чиновника агентства, його також підвищать із посади заступника помічника до статусу помічника президента. Він відповідатиме за координацію комунікацій з питань національної безпеки у різних відомствах.

У рамках нової структури він найме невеликий штат співробітників, які допомагатимуть йому синхронізувати повідомлення адміністрації з питань національної безпеки на додаток до щоденної роботи з пресою.

Кірбі був одним з найпомітніших облич Білого дому президента Байдена, часто проводив спільні брифінги разом із прес-секретарем Карін Жан-П'єр з висвітлення питань національної безпеки, особливо після нападу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня та подальшої атаки Ізраїлю на Сектор Газа.

Його виступи в кімнаті для брифінгів триватимуть і надалі, сказав чиновник.