ЄС обговорює четвертий пакет санкцій проти Ірану, наступного тижня до нових обмежень буде додано членів Корпусу вартових ісламської революції.

Іранська валюта ріал впала до рекордно низького рівня щодо долара в суботу 21 січня на тлі зростаючої ізоляції країни і можливих санкцій ЄС, повідомляє Reuters.

"У суботу на неофіційному ринку Ірану долар продавався за 447 000 ріалів порівняно з 430 500 напередодні. Ріал втратив 29% своєї вартості від початку загальнонаціональних протестів після смерті під вартою в поліції 22-річної курдської іранки Махсі Аміні", - йдеться у повідомленні.

ЄС обговорює четвертий пакет санкцій проти Ірану, і дипломатичні джерела повідомляють, що наступного тижня до нових обмежень буде додано членів Корпусу вартових ісламської революції. Але деякі країни-члени хочуть піти далі і класифікувати Корпус як терористичну організацію.

Зіткнувшись із інфляцією на рівні близько 50%, іранці, які шукають надійного притулку для своїх заощаджень, намагаються купувати долари, інші тверді валюти чи золото.