У загальноросійському рейтингу найпопулярніших телепрограм за тиждень інтерв'ю путіна Карлсону виявилося лише на 19-му місці, попри масштабну інформаційну кампанію.

Широко розрекламоване інтерв'ю російського диктатора володимира путіна одіозному американському журналісту Такеру Карлсону не зацікавило російських телеглядачів. Про це свідчать дані компанії Mediascope, яка проводить моніторинг російських ЗМІ.

 

Так, двогодинне інтерв'ю, яке, як стверджував Кремль, з цікавістю дивився весь світ, посіло лише 19-те місце у загальноросійському рейтингу найпопулярніших телепрограм за тиждень із 4 по 11 лютого.

 

З рейтингом 2,9% серед аудиторії 4+ путін "програв" серіалам та розважальним шоу, які мали рейтинг від 3,1% до 5,6%. За рейтингом, який фіксує середню кількість глядачів у відсотках від населення, інтерв'ю російського президента виявилося лише трохи вищим за містичне шоу "Екстрасенси.Реванш" (2,8%) і телевікторини "Поле чудес" (2,7%).

 

Щобільше, путіну не вдалося "дотягнутися" і до основних пропагандистських програм: так, рейтинг "Вестей тижня" Дмитра Кисельова склав 5,7% (2-е місце), а програми "Москва. Кремль. Путін" - 4,5%. (8 місце), програми "Час" - 3,3% (13 місце).

 

Загальноросійський рейтинг інтерв'ю виявився навіть нижчим, ніж у Москві: у столиці путін і Карлсон посіли 11-е місце в топі найпопулярніших програм із результатом 3,2%.