Кетлін Хікс буде виконувати функції міністра оборони США на час його госпіталізації, заявили у відомстві.

Госпіталізований у неділю, 11 лютого, 70-річний міністр оборони США Ллойд Остін, передав обов'язки свого офісу заступнику глави Пентагону Кетлін Хікс. Про це повідомив прес-секретар Пентагону генерал-майор Пет Райдер, передає Reuters.

Зазначається, що, Остін був доставлений у неділю у Національний військово-медичний центр Волтера Ріда для лікування "симптомів, що вказують на невідкладну проблему з сечовим міхуром".

Зауважимо, перед тим повідомлялося, що Остін зберігає функції та обов'язки глави свого офісу. Разом з тим у Пентагоні розповіли про те, що заступник секретаря "готовий узяти на себе функції та обов'язки міністра оборони, якщо це буде потрібно".

"Секретар Остін прибув до шпиталю, маючи при собі нетаємні та секретні системи зв'язку, необхідні для виконання його обов'язків", - йшлося у заяві Райдера кілька годин тому.

Зазначимо, що Кетлін Хікс не вперше отримує від глави Пентагону повноваження через проблеми зі здоров'ям в Остіна. Так, на початку січня вона також отримала право діяти від імені свого шефа під час минулої госпіталізації міністра напередодні Нового року.