Фільм розповідає про становлення Дональда Трампа як бізнесмена у сфері нерухомості у 1980-х, а також про його стосунки з членами родини.

Дональд Трамп хоче подати до суду на творців фільму Учень, заснованого на історії його життя. Про це повідомляє видання Deadline.

Зокрема, представник кампанії Трампа Стівен Чунг заявив, що фільм містить неправдиві твердження про кар'єру і життя бізнесмена.

У фільмі зображені сцени зґвалтування Трампом своєї колишньої дружини Івани, яка померла у 2022 році, вживання амфетаміну для схуднення, проведення трансплантації волосся та ліпосакції. Тож Чунг стверджує, що картина "не заслуговує навіть на місце у відділі DVD-дисків на розпродажі в магазині, який незабаром закриють. Йому місце на смітнику".

"Ми подамо позов, щоб спростувати відверто неправдиві твердження цих самозваних режисерів. Це сміття - чиста вигадка, яка робить сенсацію з уже давно розвінчаної брехні. Як і у випадку з незаконним судом Байдена, це втручання у вибори голлівудських еліт, які знають, що президент Трамп повернеться до Білого дому та переможе їхнього кандидата, бо нічого з того, що вони робили, не спрацювало", - сказав він.

Режисер фільму Учень Алі Аббасі у відповідь на загрозу судового позову сказав, що Дональд Трамп судиться з багатьма людьми, і запропонував провести закритий показ для бізнесмена та його команди.

"Всі говорять про те, що він позивається до багатьох людей, але не говорять про його успіх. Я не думаю, що фільм йому не сподобається, але й не думаю, що він йому сподобається. Гадаю, він його здивує, розумієте? І як я вже говорив раніше, я запропонував би зустрітися з ним там, де він захоче, і поговорити про контекст фільму, провести показ і поспілкуватися після нього, якщо це зацікавить когось у команді Трампа", - підкреслив режисер.