Майк Пенс протягом кількох місяців намагався переконати виборців-республіканців, що він є найкращою альтернативою Дональду Трампу.

Колишній віцепрезидент Сполучених Штатів Америки Майк Пенс, який обіймав цю посаду за часів президентства Дональда Трампа, заявив, що не стане голосувати за свого колишнього керівника на виборах у президенти США восени. Про це у суботу, 16 березня, передає Reuters.

"Я не буду підтримувати Дональда Трампа цього року", - сказав він. 

Агентство нагадало, що Пенс публічно розійшовся з колишнім президентом-республіканцем через його участь у заворушеннях в Капітолії США 6 січня 2021 року.

Відомо, що того дня Пенс відмовився пітримати Трампа, який протестував проти обрання Байдена та пішов штурмом на Капітолій. Тоді ж деякі учасники заворушень кричали: "Повісьте Майка Пенса". 

Відомо, що Майк Пенс мав намір взяти участь у цьогоічних виборах президента США і протягом кількох місяців намагався переконати виборців-республіканців, що він є найкращою альтернативою Дональду Трампу. Однак зрештою у жовтня 2023-го Пенс вирішив завершив свою президентську кампанію, пояснивши це тим, що "це не його час".