Американський лідер заявив про непохитну підтримку України і обіцяв посилення української ППО.

Президент США Джо Байден відреагував на масований ракетний обстріл України у понеділок, 8 липня. Він анонсував заходи із зміцнення української ППО. Про це йдеться у заяві Байдена, опублікованій на сайті Білого дому.

"Ракетні удари Росії, внаслідок яких сьогодні загинули десятки цивільних українців, а найбільша дитяча лікарня в Києві зазнала ушкоджень і постраждала, є жахливим нагадуванням про жорстокість Росії. Дуже важливо, щоб світ продовжував підтримувати Україну в цей важливий момент і щоб ми не ігнорували російську агресію", - йдеться в заяві.

Американський лідер нагадав, що вже цього тижня зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленський на саміті НАТО у Вашингтоні.

"Я зустрінуся з президентом Зеленським, щоб дати зрозуміти, що наша підтримка України непохитна. Разом із нашими союзниками ми оголосимо про нові заходи зі зміцнення протиповітряної оборони України, щоб допомогти захистити її міста і цивільне населення від російських ударів. Сполучені Штати підтримують народ України", - додав Байден.