Вже за кілька годин стане відомо, кого з заручників буде звільнено під час другого етапу між Ізраїлем та ХАМАС.

Президент США Джо Байден, який знаходиться у відпустці з нагоди Дня подяки, заявив, що він високо оцінив перше звільнення заручників ХАМАС. Про це у п'ятницю, 24 листопада повідомляє Bloomberg.

"Це лише початок, але поки що все пройшло добре. Ми очікуємо, що завтра буде звільнено більше заручників - і післязавтра, і у найближчі дні", - сказав американський лідер.

Як вказує видання, Червоний Хрест підтвердив звільнення 24 заручників із Гази. Згідно з даними міністерства закордонних справ Катару, на яке посилаютьяс журналісти, група складалася з 13 ізраїльтян, деякі з яких мали подвійне громадянство, а також 10 громадян Таїланду та громадянина Філіппін. 

За словами американського президента, вже за кілька годин стане відомо, кого з заручників буде звільнено під час другого етапу. Очікується, що серед них будуть американці.

У свою чергу, прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що він, як і раніше, має намір домагатися звільнення всіх тих, кого все ще утримують у Секторі Гази в полоні ХАМАСу, пише CNN.

"Я звертаюся до вас, родин, і до вас, громадян Ізраїлю: Ми маємо намір повернути всіх наших заручників. Це одна з цілей війни, і ми віддані досягненню всіх цілей війни", - заявив він.

Зазначимо, бойовики ХАМАС почали звільняти заручників під час перемир'я з Ізраїлем. Першу групу відправили до контрольно-пропускного пункту на кордоні Сектору Газа та Єгипту.