Метою навчань є оцінка підрозділів Національної армії відповідно до Концепції оперативних можливостей збройних сил, яка є обов'язковою умовою для допуску до міжнародних миротворчих місій.

До Кишинева у Молдову прибули 35 військовослужбовців зі складу гвардії Північної Кароліни і ВПС США в Європі для участі у спільних військових навчаннях Peace Shield (Щит миру). Про це у суботу, 18 травня, повідомило американське посольство у Молдові у Facebook.

"Сьогодні вранці в аеропорт Кишинева прибув літак Boeing C-17 національної повітряної гвардії Північної Кароліни для підтримки навчань Peace Shield. 35 військовослужбовців зі складу гвардії Північної Кароліни і ВПС США в Європі у співпраці з міністерствами республіки Молдова відпрацьовуватимуть тактику громадян Молдови у разі виникнення надзвичайних ситуацій", - розповіли у посольстві.

 

Вказується, що літак доставив медичне обладнання, призначене для Міністерства оборони Молдови в рамках американської допомоги. 

 

Навчання Щит миру проводяться у Молдові з 2009 року. Їхньою метою є оцінка підрозділів Національної армії відповідно до Концепції оперативних можливостей збройних сил, яка є обов'язковою умовою для допуску до міжнародних миротворчих місій.