Внаслідок ворожого удару по Епіцентру загинули 12 чоловіків і сім жінок. Серед жертв – 17-річний хлопець і 12-річна дівчинка. Ще 54 людини поранені.

У Харкові завершили пошукові роботи в будівельному гіпермаркеті Епіцентр, по якому російська армія вдарила бомбами 25 травня. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у Telegram в середу, 29 травня.

"Поліція ідентифікувала всі 19 тіл загиблих унаслідок російських авіаударів, яких завдали російські військові в суботу, 25 травня. Це було непросто. Загиблих за допомогою спецтехніки цілодобово шукали серед попелу, оперативно ідентифіковували за допомогою ДНК-лабораторії", –написав він.

Криміналісти провели понад 100 досліджень. До поліції звернулися і надали біологічні зразки для експертиз 16 родичів зниклих безвісти. Також до пошуків було залучено кінологів. Службовий пес виявив одне тіло та один фрагмент.

За остаточними даними, внаслідок ворожих ударів по Епіцентру загинули 12 чоловіків і сім жінок. Серед жертв – 17-річний хлопець і 12-річна дівчинка. Ще 54 людини дістали поранення.