Яхта Royal Romance – перший в історії арештований актив, що знаходиться за кордоном, отримав державну реєстрацію в Україні.

Яхта колишнього народного депутат Віктора Медведчука Royal Romance отримала свідоцтво про право плавання під державним прапором України. Про це повідомила пресслужба Національного агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) у середу, 15 травня.

"Спільними зусиллями Агентства з розшуку та менеджменту активів та Адміністрації судноплавства арештована люксова 92-метрова яхта Royal Romance набула статусу українського судна, що означає національну приналежність судна, на яке поширюється юрисдикція України", – йдеться в повідомленні.

За інформацією голови Адміністрації судноплавства Євгена Ігнатенка, відповідні зміни вже внесені до Міжнародної морської організації (ІМО).

"Це історичний момент для нашої країни. Перший в історії України арештований актив, що знаходиться за кордоном, отримав державну реєстрацію в Україні. Зазначене сприятиме подальшій реалізації арештованої яхти та надходженню коштів від реалізації до державного бюджету України", – підкреслив Ігнатенко.