В Україні за тиждень зафіксували майже 8,9 тисячі нових випадків коронавірусу, повідомили у МОЗ.


За минулий тиждень в Україні зафіксовано майже 8,9 тисячі нових випадків Covid-19. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я у вівторок, 2 травня.

"За останній тиждень (період з 21 до 27 квітня) кількість зареєстрованих випадків зменшилася на 18% у порівнянні з попереднім тижнем і становила 8898 випадків. Серед них 1546 випадків COVID-19 - у дітей", - йдеться у повідомленні.

Протягом тижня було проведено понад 110,5 тисячі досліджень із виявлення захворювання. До медичних закладів госпіталізували 2735 осіб.

Водночас в МОЗ наголошують, що люди продовжують помирати внаслідок ускладнень COVID-19: 82 таких випадки зафіксовано минулого тижня. Більшість померлих - особи віком 60+. Саме вони мають найвищий ризик розвитку постковідних ускладнень.

Найкращим способом захиститися від важкого перебігу недуги залишається вакцинація. В Україні проти COVID-19 можуть вакцинуватися дорослі й діти від п’яти років.

Принаймні одну дозу вакцини з початку вакцинальної кампанії отримали понад 16,3 мільйона українців. Майже 15,5 мільйона осіб в Україні отримали дві дози вакцини. Станом на 23 квітня понад 12,3 мільйона осіб не отримали першої бустерної дози, тобто не мають повноцінного захисту.