У центрі прикордонного російського міста цивільну лікарню використовували як військовий госпіталь. Він був переповнений пораненими окупантами. Цієї ночі поруч з лікарнею прогримів вибух.

У ніч проти вівторка, 9 липня, у російському Бєлгороді прогриміли вибухи. Місцева влада повідомила про збиття повітряних цілей і одного загиблого. Тим часом опозиційне видання SOTA пише, що удару було завдано в районі лікарні, яку переобладнали у військовий госпіталь.

"Її будівлю розташовано за адресою Білгородський проспект, 99 к20, на фото, опублікованих губернатором Гладковим, видно, зокрема, будинки на сусідній вулиці – Проспекті Богдана Хмельницького, 60а. Відстань між будівлями складає 800 метрів, при цьому місця удару на знімках у блозі Гладкова відсутня", - йдеться у повідомленні.

Видання нагадує, що раніше кадри з будівлі переповненої військовими лікарні публікували z-активісти.

Зазначається, що журналісти SOTAтакож раніше, не називаючи адреси, наголошували на тому, що будівля цивільної лікарні використовується під військові потреби. Фактично мирні жителі та центр міста використовувалися як живий щит.