Українська сторона зустрінеться з польською владою та перевізниками - переконуватиме розблокувати пункти пропуску.


Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України в понеділок, 13 листопада, проведе зустріч на кордоні з представниками польської влади та перевізниками для розблокування пунктів пропуску. Про це повідомила пресслужба Мінвідновлення.

 

До зустрічі запрошені Міністерство інфраструктури Польщі, представники воєводств, Директорату Єврокомісії з питань мобільності, посольства України в Польщі та перевізники. Міністерство відновлення представлятиме заступник міністра Сергій Деркач.

 

У відомстві зазначили, що після переговорів Деркача з державним секретарем Міністерства інфраструктури Польщі Рафала Вебера українська сторона вже вирішила два питання, які порушили польські колеги. 

 

Йдеться про функціонування смуг для порожнього транспорту безпосередньо в пункті пропуску Ягодин - Дорогуськ та оновлення функціоналу системи єЧерга - можливість замінювати водія для пустих вантажівок.

 

Окрім цього, польським  колегам вкотре запропонували запустити порожній транспорт через пункт пропуску Угринів - Долгобичув, де наявна відповідна смуга. Такий варіант дозволив би порожнім вантажівкам зменшити час очікування на перетин кордону.