Вікенд видасться дощовим, однак температура буде плюсовою, подеколи стовпчики термометра покажуть до +10 градусів.

Опади та потепління слід чекати українцям в період перших виходних лютого. Про це повідомляє Sinoptik.ua.

Субота, 3 лютого

західних, південних, північних і центральних регіонах України буде дощова. На сході місцями падатиме дощ із мокрим снігом. У Харківській області можливий сильний снігопад (до 6 мм).

У східних областях термометри покажуть близько 0°, у центральних і північних регіонах, а також на Закарпатті — +2…+4°, на решті території — +3…+6°. Уночі по всій Україні температура знизиться до -2...-4°.

Неділя, 4 лютого

На всій території країни потеплішає. Так, у північних і східних областях стовпчики термометрів піднімуться до +2…+4°, у центрі — до +5…+7°, на заході — до +6…+9°, на півдні — до +8… +10°.

День буде хмарним із проясненнями, в усіх регіонах дощитиме. У більшості областей опади будуть незначними, лише на заході України пройде помірний дощ.

Понеділок, 5 лютого

Новий тиждень розпочнеться із хмарної погоди з проясненнями по всій Україні. Дощ зі снігом слід ждати в Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Вінницькій, Київській, Кіровоградській, Рівненській, Херсонській, Львівській, Миколаївській областях та на Закарпатті.

На півночі, сході та в центрі термометри покажуть +3…+6°, на заході — +5…+7°. У південних регіонах середня денна температура становитиме +9…+12°. Навіть уночі по всій країні буде плюсова температура — до +1…+3°.

Жителям Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Чернігівської та Сумської, а також Одеської, Миколаївської, Запорізької, Вінницької, Кіровоградської та Черкаської областей слід бути обережними на вулиці через сильний вітер (до 13 м/с).