Підозру повідомлено п’ятьом особам, причетним до схеми привласнення землі лісового фонду й нерухомого майна.

Керівника Славського лісгоспу (Львівська область), що також є депутатом селищної ради, та його спільників викрито на оборудці з привласнення ділянки лісу і майна вартістю понад три мільйони гривень. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора на своєму Telegram-каналі у вівторок, 26 березня.

Про підозру повідомлено п’ятьом особам, причетним до схеми привласнення землі лісового фонду й нерухомого майна.

"Серед них – керівник Славського лісгоспу, який є депутатом селищної ради у Львівській області, його дружина та троє інженерів-землевпорядників. Їм інкриміновано Підроблення офіційних документів, їх використання та незакінчений замах на привласнення чужого майна, вчинений за попередньою змовою групою осіб (ч. 1, ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України)", - йдеться в повідомленні.

Керівник лісгоспу, будучи депутатом та головою комісії з питань землекористування селищної ради, вирішив привласнити ділянку лісу з розміщеним на ній будинком лісника площею понад 200 м кв та залучив чотирьох спільників.

"Від імені своєї дружини він написав заяву до селищної ради на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення 0,35 га землі для ведення особистого селянського господарства...

У лютому 2022 року було прийнято рішення про затвердження проєкту землеустрою та передачу цієї земельної ділянки. Водночас зареєструвати право власності на неї жінка не встигла, оскільки посадовцю лісгоспу стало відомо, що протиправну діяльність викрили правоохоронні органи. Для прикриття незаконних дій за заявою дружини депутата селищна рада скасувала свої попередні рішення.", - зазначили в Офісі генпрокурора.

Загальна вартість земельної ділянки лісфонду спільно з майном становить понад три мільйони гривень. Нині вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.