Командування Сухопутних військ обіцяє надати максимальне сприяння у всебічному та неупередженому розслідуванні вбивства поліцейського.

На відео, яке зняте з бодікамери поліцейського після розстрілу патруля у Вінницькій області у ніч на 20 квітня, присутні військові однієї з частин ЗСУ. Про це повідомили Сухопутні війська ЗСУ у Facebook в суботу.

"Схиляємо голови в жалобі разом з працівниками Національної поліції України, які з нами виконують завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності Україну. Це непоправна втрата, винні у цьому злочині повинні понести найсуворіше покарання. На відео, яке поширюється в медіа, присутні військовослужбовці однієї з військових частин Сухопутних військ Збройних сил", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що командування Сухопутних військ надасть максимальне сприяння у всебічному та неупередженому розслідуванні вбивства поліцейського.

У свою чергу Сили оборони півдня України повідомили, що підозрювані у вчиненні злочину особи вже понад рік не мають відношення до 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу.