Джо Байден запевнив у подальшій підтримці України, а також наголосив, що з часу ухвалення Конгресом США рішення вже оголошено про шість пакетів фінансування, включно з новим.

У межах зустрічі Байдена і Зеленського, що відбулася у Франції, український президент розповів лідеру США про те, що наразі відбувається на фронті в Україні. Про це у п'ятницю, 7 червня, розповів радник Білого дому Джон Кірбі, повідомляє Укрінформ.

"Зеленський поділився з президентом Байденом дуже відвертою оцінкою того, що відбувається в Україні, а також тиску, який вони продовжують відчувати, особливо на сході, на Донбасі", - сказав Кірбі.

Він додав, що також президенти говорили про непублічні речі, розголошення яких "може ускладнити оборону України на полі бою".

Представник Білого дому підкреслив, що надані США пакети допомоги для Україні вже дозволили ЗСУ отримати певні переваги та змогли перешкодити просуванню російських військ, особливо в районі Харкова.

Однак, підкреслює чиновник, потрібно ще докласти чималих зусиль, щоби відкинути росіян назад.

"І Байден - як ви чули публічно - він, звісно, зробив це також у приватному порядку й запевнив президента Зеленського, що вони й надалі матимуть нашу підтримку", - додав він.