Керівник департаменту кібербезпеки СБУ проходитиме службу в бойовому підрозділі, поки буде перевірятися інформація журналістів Слідство-інфо.

Керівник департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк відсторонений від виконання посадових обов'язків на час перевірки обставин, оприлюднених журналістами Слідство-інфо. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу СБУ у вівторок, 9 квітня.

"На час проведення перевірки обставин, оприлюднених журналістами Слідство-інфо, голова Служби Василь Малюк відсторонив керівника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки (ДКІБ) Вітюка від виконання посадових обов'язків", – йдеться у повідомленні.

Вказано, що на час проведення перевірок Ілля Вітюк проходитиме службу в бойовому підрозділі ДКІБ, який виконує оборонні завдання і знищує ворога та його техніку безпосередньо на фронті спільно з ЦСО А.

"Наразі він відряджений до цього підрозділу і сьогодні виїхав у район виконання бойових завдань", – повідомили у СБУ.

Також у спецслужбі подякували ЗМІ та журналістам "за ефективну спільну роботу на інформаційному фронті проти російської агресії".