На Харківському напрямку відбулося 14 ворожих атак. Втрати росіян склали близько 120 осіб та 23 одиниці озброєння та техніки.


Ситуація на фронті залишається складною. Протягом поточної доби відбулося 130 бойових зіткнень. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ в вечірньому зведенні у вівторок, 14 травня.

Противник, використовуючи перевагу в живій силі та техніці, за підтримки авіації, інтенсивно атакує українські позиції. Захисники стримують натиск окупантів, завдають росіянам максимальних втрат.  
 

Протягом поточної доби відбулося 130 бойових зіткнень. Загалом війська РФ завдали два ракетних та 65 авіаційних ударів, здійснили 74 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях ЗСУ та населених пунктах.

 

Російські окупанти продовжують тероризувати мирне населення Сумської області. Сьогодні загарбники завдали авіаційного удару в районі Дмитрівки.
 

На Харківському напрямку кількість ворожих атак зросла до 14. Бойові дії відбувалися в районах населених пунктів Липці, Вовчанськ, Нескучне. Втрати росіян протягом поточної доби тут склали близько 120 військовослужбовців ЗС РФ та 23 одиниці озброєння та військової техніки.
 

На Куп’янському напрямку зафіксовано 20 бойових зіткнень, зокрема в районах Синьківки, Берестового та Мясожарівки.

На Сіверському напрямку російські війська здійснили дев'ять атак неподалік Спірного, Івано-Дар’ївки, Верхньокам’янського та Роздолівки. На Краматорському напрямку противник активізувався. Кількість ворожих атак значно зросла - до 21. 

 

Високою інтенсивність бойових дій залишається і на Покровському напрямку. Росіяни продовжують завдавати авіаударів, зокрема в районах Уманського, Новоселівки Першої та Желанного. Бойову авіацію задіювали 16 разів. Застосовують також КАБи. Загалом, сьогодні на цьому напрямку відбулося 40 атак окупантів на позиції українських оборонців. Найбільше - в районах Новоолександрівки, Нетайлового та Соловйового.
 

На Курахівському напрямку Сили оборони успішно відбили дев'ять ворожих атак. Противник зосереджує свої зусилля в районах Георгіївки, Новомихайлівки та Красногорівки.
 

На Придніпровському напрямку ворог п'ять разів атакував українських захисників поблизу Кринок, успіху не мав. На Лиманському, Торецькому, Времівському, Гуляйпільському та Оріхівському напрямках значних змін в обстановці не відбулося. 

 

"Сили оборони адекватно реагують на дії загарбників, вживають необхідних заходів для стабілізації обстановки", - зазначили в Генштабі.