Польські фермери, які першими почали блокувати кордон з Україною, мають намір долучитися до польських перевізників, які зараз проводять свій страйк.

Група польських фермерів планує приєднатися до польських перевізників, які вже кілька тижнів блокують пункти пропуску на кордоні з Україною. Про це у понеділок, 20 листопада, повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву одного з організаторів протесту.

Зазначається, що близько 100 фермерів з асоціації Зраджене село планують в четвер вийти на триденну акцію на пункті пропуску Медика.

"Страйк польських далекобійників на кордоні з Україною загрожує поширитися на групу фермерів, які планують приєднатися до протесту на четвертому переході, що може поставити під загрозу гуманітарну допомогу постраждалій від війни країні", - зазначає видання.

Страйк польських перевізників, який триває з 6 листопада призвів до того, що близько 20 000 транспортних засобів застрягли по обидва боки кордону, що змусило владу в Києві запропонувати допомогу в евакуації водіїв, які застрягли. Поляки вимагають повернення дозволів на комерційні перевезення для України. 

Натомість у Єврокомісії заявили, що будь-яке повторне запровадження дозволів або квот на автомобільні перевезення з України є юридично неможливим, оскільки це порушить чинну угоду між ЄС і Києвом.