У Закарпатській області через негоду тимчасово знеструмлювалася лінія міждержавного з'єднання з Молдовою 110 кВ.

В 10 регіонах України сталися відключення світла через негоду, російські обстріли та технологічні порушення. Про це повідомляє Міненерго у вівторок, 4 липня.

Так, через несприятливі погодні умови без світла тимчасово залишалися споживачі в Київській, Кіровоградській, Одеській, Чернігівській областях. Усі заживлені. Залишаються знеструмленими два населених пункти в Сумській і вісім – у Черкаській областях.

У Закарпатській області через негоду тимчасово знеструмлювалася лінія міждержавного з'єднання з Молдовою 110 кВ. Зараз усіх споживачів заживлено через резервні потужності.

Через технологічні порушення знеструмлено частину споживачів у Київській області. А у Херсоні досі без світла залишаються 13 тисяч споживачів через підрив греблі Каховської ГЕС.

У зв’язку з новими російськими обстрілами у Донецькій області залишилася без світла частина споживачів, знеструмлено шахту.

Внаслідок попередніх обстрілів залишається без світла частина споживачів у Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади енергетиків працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Разом з тим українські електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів. При цьому комерційний імпорт електроенергії за минулу добу склав 715 МВт·год. Експорт не вівся.