Укренерго не прогнозує застосування графіків аварійних відключень для споживачів у серпні.


Попри складну ситуацію для енергетики у серпні, Укренерго не планує застосовувати аварійні відключення для споживачів. Дефіцит електроенергії долатимуть за допомогою імпорту, повідомив голова правління компанії Володимир Кудрицький.

 

"Укренерго не прогнозує застосування графіків аварійних відключень для споживачів у серпні, навіть попри те, що цей місяць буде важким для енергосистеми", - йдеться у повідомленні.

 

Особливо важкими з точки зору навантаження на енергосистему будуть найближчі тиждень-два. Але в компанії розраховують впоратися з дефіцитом за допомогою імпорту електроенергії з Європи.

 

"Ми, як оператор, забезпечуємо технічну можливість імпорту. Вона сьогодні існує в обсязі 1200 МВт, це більше потужності одного атомного блоку", - сказав Кудрицький.
 

Він також підкреслив, що ймовірність відключень в будь-якому регіоні напряму залежить від характеру та успішності атак Росії на енергетичну інфраструктуру."Нині у нас три учасники битви - ЗСУ, енергетики і громадяни України. Громадяни можуть підготуватися - усі ми знаємо як. Готуємо генератори або альтернативні елементи живлення, і заощаджуємо електроенергію, особливо в вечірні години, коли споживання зростає. Заощадження - не значить відмова, це значить звикнути раціонально використовувати електроенергію", - наголосив керівник Укренерго.