Зараз у резерві два блоки і чотири корпуси теплової генерації, які буде підключено до мережі за потреби.

У понеділок в роботу буде запущено три енергоблоки на теплоелектростанціях. Про це повідомило Укренерго 22 січня.

Компанія не прогнозує дефіциту в енергосистемі. Це пов’язано з потеплінням, яке протягом дня прогнозується по всій території України.

"Наразі електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання споживачів. Протягом дня за графіком будуть включені в роботу три блоки теплових електростанцій", – йдеться у повідомленні.

У свою чергу Міненерго інформує, що станом на сьогоднішній ранок у резерві два блоки і чотири корпуси теплової генерації, які буде підключено до мережі за потреби.

Разом з тим сьогодні здійснюється імпорт електроенергії з Польщі, Словаччини, Румунії та Молдови загальним обсягом 6 595 МВт·год з максимальною потужністю в години вечірнього максимуму до 710 МВт. Експорт не здійснюється.

Через бойові дії та з інших причин в Україні без світла залишається 373 населених пунктів. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Донецькій, Харківській, Сумській областях. Через бойові дії знеструмлювалось понад 14 тисяч споживачів в Дніпропетровській області, наразі електроживлення відновлено в повному обсязі.

Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.