При цьому Єврокомісія нібито запровадить тимчасову заборону на ввезення кукурудзи, пшениці, соняшнику та сої з України до 5 червня, стверджують у Болгарії.

Болгарія розблокує автомобілі з українською аграрною продукцією на кордоні та їхнє розвантаження. Про це сказав міністр аграрної політики України Микола Сольський за підсумками зустрічі із міністром сільського господарства Болгарії Явором Гечевим, повідомляє Мінагрополітики у суботу, 22 квітня.

"Сторони обговорили ситуацію, що склалася, домовилися дочекатися рішення Єврокомісії і потім продовжити переговори", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу Явор Гечев після переговорів із Сольським заявив, що українська сторона не заважатиме болгарським виробникам, повідомляє БТА.

За його словами, очікується, що Єврокомісія запропонує пакет заходів, в рамках якого буде запроваджено тимчасову заборону на ввезення кукурудзи, пшениці, соняшнику та сої з України до 5 червня.

Гечев додав, що у вівторок у Люксембурзі очікується зустріч міністрів сільського господарства країн-членів-ЄС, де може бути погоджено це рішення.