Міжнародна федерація прийняла рішення, яке остаточно позбавило білорусів можливості виступити на Олімпіаді.

Розплата за агресію проти України. Збірної Білорусі з хокею вже точно не буде на Олімпійських іграх 2026 року. Це стало відомо після того, як IIHF продовжила дискваліфікацію для країн-агресорок.

Міжнародна федерація хокею відсторонила Росію та Білорусь щонайменше до кінця сезону 2024/25. Таким чином, обидві збірні пропустять чемпіонат світу-2024. До того ж, Білорусь також дискваліфікована з відбору на Олімпіаду-2026.

"Рада IIHF розглянула поточні ризики безпеки, пов'язані з реінтеграцією національних і клубних збірних Росії та Білорусі у міжнародні змагання.

На основі ретельного аналізу Рада IIHF дійшла висновку, що повернення збірних Росії та Білорусі назад у змагання IIHF поки небезпечно.

Тому Росія та Білорусь не візьмуть участь у сезоні чемпіонату IIHF 2024/25. Це рішення також поширюватиметься на збірну Білорусі щодо фінального олімпійського кваліфікаційного раунду, який відбудеться у серпні 2024 року.

Рада IIHF продовжить стежити за ситуацією. Чи буде включення Росії та Білорусі у сезон чемпіонату світу 2025/26 безпечно, визначиться у травні 2025 року на засіданні Ради IIHF напередодні щорічного конгресу IIHF", - йдеться у повідомлені.