Полтавський клуб зумів повернутися у гру та набрати важливі очки.

У суботу, 22 квітня, в рамках 22 туру чемпіонату України Ворскла на своєму полі приймала Металіст.

У першому таймі головний арбітр зустрічі Олександр Омельченко призначив чотири пенальті. Спершу свій момент реалізував Металіст, а автором голу став Бойчук. У середині половини зустрічі полтавці придбали ще три можливості для взяття воріт. Першу спробу Сефері реалізував, другу – ні, а третю – так.

У компенсований час Ворскла забила третю, але вже з гри - відзначився Феліпе Родрігес.

Після перерви команди створили кілька моментів. Харків'янам вдалося забити другий – Романюк автор гола. Однак цього не вистачило, щоб уникнути поразки. Фінальний рахунок зустрічі – 3:2.

У турнірній таблиці УПЛ Ворскла піднялася на сьоме місце, набравши 29 очок. Металіст розташовується на 15 місці з 19 очками.

Статистика матчу Ворскла – Металіст у рамках 22-го туру УПЛ

Ворскла - Металіст 3:2

Голи: Сефері, 26 (пен.), 45 (пін.), Феліпе Родрігес, 45+2 – Бойчук, 9 (пін.), Романюк, 82

Володіння м'ячем: 53% -47%

Удари по воротах: 7-4

Удари у ворота: 4-2