Олександр Красюк висловився за проведення поєдинку чемпіона WBA, WBO, IBO та IBF з американцем.

Олександру Усику просто необхідно побитися у ринзі з Деонтеєм Вайлдером. Так вважає промоутер українського чемпіона WBA, WBO, IBO та IBF Олександр Красюк.

На думку функціонера такий поєдинок буде дуже цікавим усім шанувальникам боксу. Також він прокоментував наступний поєдинок "Бронзового бомбардувальника", який відбудеться 23 грудня.

"Зараз не зовсім вдалий час, щоб говорити про це. Вайлдер входить до трійки найкращих боксерів надважкої ваги. Звісно, бій з ним - те, що варто зробити й подивитися мені як фанату боксу. Це чудовий поєдинок, тому подивимося. Але з точки зору кар’єри Усика, він залежить від того, як пройде бій із Тайсоном, коли буде реванш. І давайте не забувати про поєдинки Вайлдера та Джошуа 23 грудня.

Паркер - технічний боксер, здатний завдати серйозної шкоди хлопцю, який не є технічним, але має силу удару. Ми багато разів бачили, що це слабкість Вайлдера - він панчер, а не боксер.

Джошуа теж матиме велику проблему, бо Валлін є одним із найбільш недооцінених бійців у дивізіоні. Він незграбний шульга, а Ентоні проводить повернення після двох поразок, цей процес проходить не надто добре. У Вайлдера та Джошуа великі поєдинки 23 грудня", - цитує Красюка Boxing Scene.