У понеділок, 2 січня, в штаті Юта (США) загинув легендарний ралійний гонщик Кен Блок. Йому було 55 років, у нього залишилася дружина та троє дітей.

Про трагедію повідомила команда Блока Hoonigan Racing Division. 

"Із глибоким жалем ми можемо підтвердити, що Кен Блок загинув у результаті аварії на снігоході. Кен був першопроходцем і легендою. Нам буде неймовірно його не вистачати", - йдеться в заяві.

instagram.com/thehoonigans

instagram.com/thehoonigans

За інформацією поліції, знаменитий автогонщик впав зі снігохода під час крутого спуску і загинув від отриманих травм. Його снігохід перекинувся і приземлився прямо на нього.

Відзначається, що Блок їхав у складі групи, але в момент аварії був один. Офіційну причину його загибелі встановлять медичні служби.

"Водій Кеннет Блок, 55-річний чоловік з Парк-Сіті, штат Юта, їхав на снігоході по крутому схилу, коли снігохід перекинувся і приземлився на нього. Він був оголошений мертвим на місці події. Пан Блок їхав з групою, але був сам, коли сталася аварія.

Офіс державної медичної експертизи встановить офіційну причину смерті.

Ми засмучені новиною про втрату Кеннета, і наші серця з його родиною та друзями глибоко похитнулися. Ми дякуємо всім нашим першим особам, які надали допомогу", - сказано в заяві Офісу шерифа округу Васатч (штат Юта) в Facebook.