Українські військові, що перебувають на півночі Харківщини зазначають, що тут "гарячіше" ніж під Бахмутом.

Українські артилеристи підтвердили зменшення дефіциту снарядів під час боїв у Харківській області після відновлення військової допомоги від США. Водночас вони також констатують вищу інтенсивність боїв на півночі регіону, порівняно з операцією поблизу Бахмута в 2023 році. Про це повідомляє Reuters в середу, 22 травня.

"Це 24/7, їхня піхота продовжує прибувати, ми продовжуємо відбивати їхні атаки. Принаймні, намагаємося. Коли це можливо, ми їх знищуємо", - сказав один з навідників гаубиці 92-ї окремої штурмової бригади Збройних сил України.

Він раніше перебував у районі Бахмута, а тепер їхній підрозділ перемістили у Харківську область

"Тут набагато "гарячіше". Там у нас не було снарядів, а тут хоч снаряди є, їх почали завозити. Є чим працювати, є чим воювати", - додав військовослужбовець.

Командир артилерійського підрозділу бригади переконаний, що снаряди не закінчаться, адже всі розуміють важливість утримання оборони.

"Так, ми будемо отримувати боєприпаси, бо ми протистоїмо великому і серйозному угрупованню ворога. Якщо ми тепер продемонструємо, що здатні в такій екстремальній ситуації зупинити широкомасштабний наступ ворога на Харків і Харківську область, то ворог не наважиться навіть думати про наступ на Київ, Чернігів, Суми чи Полтавщину", - підкреслив він.