Станом на ранок жодних територіальних успіхів ворог не мав, російської ворожої армії в цьому населеному пункті немає

Село Яснобродівка в Покровському районі Донецької області перебуває під контролем Сил оборони України, тож раніше оприлюднена ворогом інформація не відповідає дійсності. Про це повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин у коментарі агентству Інтерфакс-Україна у середу, 10 липня.

"Учора у своєму зведенні міністерство оборони країни-вбивці повідомило, що російська окупаційна армія взяла під свій контроль населений пункт Яснобродівка Покровського району Донецької області й у такий спосіб покращила своє тактичне положення. В оперативно-стратегічному угрупованні військ "Хортиця" наголошують, що це чергова брехня від російських пропагандистів", - зазначив Волошин.

Він акцентував, що оприлюднена ворогом інформація не відповідає дійсності, позаяк Яснобродівка перебуває під контролем Сил оборони України.

Речник додав, що українські Сили оборони контролюють ситуацію в тому напрямку й поблизу зазначеного селища.

Варто зазначити й наголосити, що станом на ранок жодних територіальних успіхів ворог не мав, російської ворожої армії в цьому населеному пункті немає", - заявили в ЗСУ.