Військові підкреслюють, що "стабілізація" не означає, що вже можна не помагати угрупованню військ Сил оборони в Харківській області.

Ситуація на Харківщині повністю стабілізована. Сили оборони нині проводять заходи з вибиття противника із займаних позицій. Про це розповів командир батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів Ахіллес 92 ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка Юрій Федоренко в ефірі телеканалу Еспресо.

"Може скластись ілюзорне враження, що коли ми говоримо про стабілізацію ситуації, то не варто допомагати угрупованню військ Сил оборони, яке діє на Харківщині. Люди мають розуміти, що під час вибиття противника видатки на цю роботу в боєприпасах та БПЛА зростають. Оскільки для того, щоб вибити противника з нашої території, ми маємо проводити інтенсивні дії", - пояснив військовий.

За його словами, ворог постійно проводить відновлення своїх підрозділів на Харківщині.

"Внаслідок спільної роботи ми можемо подолати ворога. Оскільки, попри суцільні втрати в живій силі та техніці, противник має можливості їх відновлювати. Втім, всьому свій час. Я вірю в успіх й те, що нам вдасться вибити противника з Харківської області", - підсумував Федоренко.