Шестирічний хлопчик, якого вважали мертвим, вижив. Інформація щодо інших двох загиблих дітей підтвердилася.


Серед загиблих унаслідок російського обстрілу в Синельниковому Дніпропетровської області двоє дітей. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Telegram в п'ятницю, 19 квітня.

 

"Троє загиблих дітей на Синельниківщині. 14-річна дівчинка і два хлопчики - 6 та 8 років. А загалом - шестеро людей. Ще шестеро постраждали. Пошкоджені зо три десятки приватних будинків. Чотири практично зруйновані. Було кілька пожеж, які вже загасили. На місці працюють всі служби", - написав він.

Згодом Лисак уточнив, що 6-річний хлопчик, якого вважали мертвим, вижив.
 

"Один з дітей, 6-річний хлопчик, був у вкрай важкому стані. Втім, його вдалося доставити до обласної лікарні. Медики зробили все, що могли. Можливе і неможливе. Врятували... На жаль, це єдина втішна новина. Інформація щодо інших двох загиблих дітей підтверджується", - повідомив він.
 

Серед загиблих у Синельниковому - двоє дітейСергій Лисак/Telegram

 

Тим часом у Дніпрі загасили масштабну пожежу в багатоповерхівці, зазначив голова ОВА.

 

"Загалом з 16 постраждалих у місті половина - в лікарні. Всі в стані середньої тяжкості. У людей осколкові поранення, перелами, гематоми, різані рани. Люди сильно налякані. Біля потрощеного будинку працюють психологи", - розповів Лисак.

 

У Кривому Розі троє поранених. З них двоє - у лікарні в стані середньої тяжкості. У Павлограді пошкоджена адмінбудівля.