Російські війська разом з північнокорейцями штурмували позиції ЗСУ. Втратили щонайменше роту.

 

Російські та північнокорейські війська здійснили масштабний піхотний штурм на Курщині, що тривав 16 годин. Про це повідомила 47 окрема механізована бригада Маґура, опублікувавши в суботу, 8 лютого, відео знищення ворогів.

 

"Війська РФ із КНДРівцями знову пішли в штурм на Курщині. 47 бригада Маґура із суміжниками зупиняють нову масовану атаку РФ. Цього разу противник змінив тактику. Якщо раніше наступали здебільшого технікою, то нині кинули на штурм саме піхоту", - розповіли військові.

 

Зазначається, що атаки здійснювалися великою кількістю піхотних груп одразу в кількох напрямках.

"Штурм почався опівночі, тривав всю ніч накатами в кілька хвиль і продовжувався понад 16 годин. Йшли по полях та відкритих ділянках. Ворожих штурмовиків підвозили також на баггі й вивантажували у вузькі посадки, де ворог ховався під деревами", - розповіли у 47-й ОМБр.

 

У бригаді наголосили, що українські воїни продовжують міцно тримати лінію зіткнення - по ворогу відпрацювали всі підрозділи 47 бригади.

 

"Потужно погасили ворога Bradley та артилерія касетними снарядами під коригуванням розвідроти. Втрати росіян у цьому штурмі - щонайменше рота живої сили", - додали бійці.