Внаслідок атаки ЗСУ 4 січня був уражений не лише командний пункт росіян, але й завдані серйозні пошкодження системі захисту.


Внаслідок атаки ЗСУ на військові об'єкти росіян у Севастополі 4 січня було уражено не лише командний пункт, а й завдано серйозних пошкоджень системі захисту окупантів. Про це в ефірі Суспільне. Спротив повідомила речник Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

"Не лише один командний пункт уражений, справді потужна бойова робота відбулася минулої доби, у тому числі й завдано серйозного пошкодження системі захисту на кримському півострові", - сказала вона.

 

Гуменюк зазначила, що це вже не перше ураження, яке змушує росіян серйозно переформатувати систему свого захисту у Криму.

 

"Зараз у них знову спостерігається та ж істерія з переміщенням, намагаються маневрувати та розміщувати як самі системи захисту, так і об'єкти, які вони захищають в інших місцях", - сказала речниця.

 

Також, за її словами, нещодавно російські військові передислокували пускові майданчики для "шахедів" - із мису Чауда до району Балаклави. Це сталося після потужних попередніх атак ЗСУ.