Чиновниця наголосила, що нині "відбувається оборонно-наступальна операція" і не слід акцентувати увагу тільки на наступальних діях.

Просування українських сил фіксуються в районі Бахмута та ще на кількох напрямках у Донецькій області. Про це повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі національного телемарафону у вівторок, 6 червня.

"(Нині - ред.) у нас відбувається оборонно-наступальна операція. У нас комплекс заходів, і я ще раз наголошую: не робити акцент виключно на наступальних діях. Це спектр різних дій, зокрема й наступальних. Сьогодні в нас також є успіхи. Ми говоримо про фланги навколо Бахмута і про інші напрямки, про які пізніше зможемо детальніше розповісти. Там є просування наших військ", - повідомила вона.

За її словами, на сьогоднішній день тривають запеклі бої, оскільки російські окупанти всіляко намагаються не допустити просування українських сил.

Чиновниця також відповіла уточнювальне запитання про те, на яких конкретно напрямках просунулися українські воїни, зокрема, вона сказала, що йдеться про Донецьку область.