В українській столиці можуть підняти вартість проїзду у наземному громадському транспорті до 30 гривень.


Столична влада хоче у майбутньому різко підвищити вартість проїзду у громадському транспорті, а також розвивати екологічно чистий транспорт - тролейбуси, які мають ходити з Києва до області. Про це в інтерв'ю Радіо Київ - 98 FM розповів директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандибор.

 

За його словами, реальним завданням є заміна маршруток на тролейбуси з автономним ходом, але це можна зробити тільки після підвищення вартості проїзду.

 

На думку чиновника, потрібно спочатку підняти тариф з 8 до 30 гривень, а потім уже починати наводити транспорт у належний стан - замінювати всі приватні маршрути на комунальний транспорт.

 

Акцент потрібно зробити на тролейбусах з автономним ходом, оскільки їх запуск не вимагає великих капіталовкладень щодо будівництва контактної мережі. До того ж завдяки розвитку мережі тролейбусів у Києві покращиться екологія.

 

"Потрібно з'єднати тролейбусом лівий і правий берег Києва, де розрив між маршрутами становить 11 кілометрів. Цю відстань зможуть подолати тролейбуси, які проїжджають частину колії без проводів", - зазначив Кандибор.

 

Тролейбус буде під'їжджати до кінця контактної мережі, опускати пантограф, переїжджати на інший берег, підіймати пантограф і їхати далі. За допомогою таких тролейбусів можна буде продовжити маршрути з Києва до Коцюбинського, Броварів, Бучі та Ірпіня.