На муралі зображено військового, який пильнує небо від повітряної небезпеки, та енергетика, що готовий швидко лагодити електромережі у разі пошкоджень.

В Києві на бульварі Миколи Міхновського, 3а у четвер, 30 листопада,відкрили мурал,присвячений силам протиповітряної оборони та енергетикам. Стінопис отримав символічну назву Захисники світла.

На муралі зображено військового, який пильнує небо від повітряної небезпеки, та енергетика, що готовий швидко лагодити електромережі у разі пошкоджень. Вони показані на фоні вечірнього Києва.

Автором ілюстрації виступила Дарця Зіронька, а мурал створили українські художники Андрій Ковтун, Антон Кондрашов та Вікторія Лайм. Робота тривала з березня поточного року.

На відкриття муралу були запрошені військові та енергетики компанії ДТЕК.

"Минула зима стала для енергетиків справжнім викликом. Ворог намагався занурити країну в темряву, проте окупантам це не вдалося. Тільки-но ми пройшли минулу зиму - у нас народилася ідея віддати шану захисникам світла: кожному воїну ППО, хто цілодобово боронив небо, кожному енергетику, хто повертав світло після масованих атак і влучань в енергетичні об’єкти", - прокоментував подію виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.